Pokaż swoją dumę, wsparcie bezpośrednio!
   Szacowany czas dostawy: 7-17 dni roboczych!   footballsalesonline@gmail.com

Zyskaj 10% rabatu powyżej 302 zł, Kod kuponu: PILKARSKI

Szczegółowa analiza taniej Koszulka Podstawowa Manchester City 2

Posted By on 2018-09-18

Około 4 miesięcy temu Manchester City Club wprowadził na rynek nową koszulkę w sezonie 2018-19. Zainspirowany najważniejszymi wydarzeniami klubu, nowy Koszulka Manchester City 2018/19 tanio w sezonie 2018-19 kontynuuje słynny na całym świecie klub "City Blue", z ciemnoniebieskim kolorem na rękawach, tworząc dynamiczny efekt rozmycia dynamicznego.


Koszulka jest wyposażona w dzianiny o wysokiej wydajności, wyposażone w najnowszą technologię Vaporknit, aby zwiększyć szybkość zarówno poprzez wydajność, jak i estetykę. Oczywista siatka w klatce piersiowej i plecach jest precyzyjnie narysowana na podstawie gorączki i danych dotyczących potu, zapewniając optymalną oddychalność.


Nowe logo zespołu termotransferowego jest o 64% lżejsze niż wcześniej i jest zdecydowanie najbardziej oddychającym logo zespołu. Szorty usuwają zewnętrzne szwy, zmniejszając tarcie i zwiększając swobodę ruchów. Powyższe jest szczegółową analizą Tanie Koszulki piłkarskie Manchesteru w sezonie 2018-19, wierzę, że Manchester City na pewno będzie dobrze grał w nowym sezonie.

Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Koszulka Manchester City 2018/19 tanio, Tanie Koszulki piłkarskie