Pokaż swoją dumę, wsparcie bezpośrednio!
   Szacowany czas dostawy: 7-17 dni roboczych!   footballsalesonline@gmail.com

Zyskaj 10% rabatu powyżej 302 zł, Kod kuponu: PILKARSKI

Kup koszulkę wyjazdową Bayern Monachium 2018-19, aby pokazać wsp

Posted By on 2018-08-31

Ponad miesiąc temu klub Bayern Monachium w Niemczech wydał zupełnie nową koszulkę wyjazdową w sezonie 2018-19. Dzięki koncepcji wzornictwa, jaką jest możliwość zabłyśnięcia na boisku i na ulicy, gracze Bayernu będą nosić nowe Koszulka Bayern Monachium 2018/19 tanio do siódmego mistrza Bundesligi. Zainicjuj wpływ.


Nowe szaro-zielone koszulki są zdobione w kolorze fioletowym, aby nadać nowoczesny i uliczny styl temu międzynarodowemu klubowi. Nowa i ulepszona wersja ciemnego wzoru łączy w sobie wytrzymałość i styl, z eleganckim zapięciem na dekolcie i mankietami, aby stworzyć wyrafinowany wygląd kortu i odzieży ulicznej. Fani mogą kupić wsparcie Koszulka Bayern Monachium dla dzieci 18/19 show!


Cel Bayernu Monachium zawsze polegał na tym, aby koszulki o wysokiej wydajności były satysfakcjonujące. Koszulka wyjazdowa Bayern Monachium 2018-19 uwzględnia wpływ innowacji i nowoczesności, łącząc nowoczesne i innowacyjne elementy. Klasyczny stój kołnierzowy łączy się z wiodącymi w branży materiałami technicznymi, aby stworzyć koszulkę, która nadaje się zarówno do noszenia na ulicy, jak i do noszenia na stadionie, z odważnym i nieoczekiwanie bladozielonym i głębokim fioletem. Chociaż wygląd Tanie koszulkami piłkarskimi jest bardzo prosty, moda i wydajność nie są zagrożone.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!